MONTAVIMAS


Kokybiškai ir greitai sumontuosime vėdinimo sistemą Jūsų pastate ir suteiksime ilgalaikę garantiją atiliktiems darbams. Dirbame su profesionalia įranga, todėl galime jums užtikrinti aukščiausią atliktų darbų kokybę. Darbus atliekame kruopščiai laikantis aukščiausių standartų. Oro vėdinimo sistemų montavimo srityje dirbame jau 14 metų.

Visos reikiamos ertmės sienose gręžiamos profesionalia gręžimo įranga, deimantiniais gražtais.
Prietaiso video pristatymas

Norint užtikrinti vėdinimo sistemos efektyvumą būtiną ją tiksliai sureguliuoti. Todėl oro srauta, CO2, oro drėgnumą ir sistemos keliamą garsą matuojame profesionaliu matavimo prietaisu TESTO 480.
Prietaiso video pristatymas

PATIRTIS IR NAUJAUSIOS TECHNOLOGIJOS

Jau 14 metų specializuojamės gyvenamūjų pastatų vėdinimo ir oro kondicionavimo srityje. Nuolat domimės naujomis technologijomis, subūrėme stiprių specialistų ratą ir galime Jums pasiųlyti geriausią kokybę ir pažangias technologijas už konkurencingą kainą!

Kodėl reikalingas vėdinimas?

Tyrimais įrodyta, kad oras viduje gali būti net 100 kartų labiau užterštas nei lauke. Daugelis iš mūsų, ypač šaltuoju metų laiku, net iki 90% laiko praleidžiame uždarose patalpose. Ilgą laiką būnant blogai vėdinamose patalpose atsiranda nuovargis, galvos skausmas, irzlumas.

Rekuperatorius – kas tai?

Rekuperatoriaus paskirtis – atgauti vėdinimo metu prarandamą šilumą žiemos metu ir vėsą vasaros metu. Jis tieka į gyvenamąsias patalpas gryną orą bei šalina jau panaudotą. Didžiausias rekuperatoriaus privalumas yra tas, kad didžiąją šilumos dalį iš šalinamo oro perduoda tiekiamam iš lauko šviežiam orui. Vadinasi, dalį šilumos mes sutaupome ir šildymui teks išleisti mažiau. Be to, vėdinimo įrenginyje yra specialūs filtrai, valantys orą. Jie apsaugo nuo dulkių ir nešvarumų iš lauko.

Rekuperacijos privalumai

Šiuolaikiniai pastatai yra gerai izoliuoti su sandariais langais, šilumos energija pastoviai brangsta, o komforto poreikiai pastoviai didėja, todėl patalpų vėdinimui yra naudojamas priverstinis—mechaninis vėdinimas su šilumos rekuperacija. Teisingai suprojektuota ir sumontuota mechaninė vėdinimo sistema užtikrins reikalingą oro kiekį patalpose, minimaliai triukšmaus, mažai naudos elektros energijos, ją bus paprasta eksploatuoti. Vėdinimo įrenginyje naudojant rotacinį arba plokštelinį šilumokaitį, galima panaudoti dalį išmetamo oro šilumos, tiekiamo į patalpas oro pašildymui.

Pelėsis ir rasojantys langai

Pelėsis dažniausiai susidaro rudenį ir žiemą dėl per didelės drėgmės patalpose. Jis atsiranda dėl nepakankamo vėdinimo ir šildymo. Taip pat dėl nekokybiškos statybos: blogai izoliuoto stogo ar sienų. Teisingai suprojektuota ir sumontuota oro vėdinimo sistema reguliuoja patalpose drėgmę, užtikrina oro cirkuliaciją taip užkirsdama kelią kondensato ir pelėsio susidarymui.

Susisekite su mumis

Užpildykite formą arba skambinkite telefonu +370 690 72187